Na Bestpointpipe.com  nabízí Michal Novák své výrobky v těchto liniích:

BASIC LINE - základní řada dýmek v cenově méně náročných hladinách (již od cca 900,- Kč).  Dýmky jsou vyrobeny z klasického dýmkového dřeva - briaru - které je v kvalitě "cross grain" - s nepravidelnou kresbou dřeva a může mít ojedinělé přiznané (nemaskované) kazy. Tato řada dýmek je vyráběna celá ručně, ale jednotlivé dýmky nejsou číslovány v řadě, mají však autorskou signaturu.

SILVER LINE - dýmky ve střední cenové relaci, které mohou mít drobné kazy dřeva. V této řadě lze výjimečně zakoupit i autorské designové dýmky původně určené pro řadu Gold line, kam však nebyly zařazeny pro drobnou nedokonalost při výrobě (např.šikměji navrtaný kouřový kanálek). Tyto případné vady nejsou na pohled patrné a nemají žádný vliv na funkčnost  dýmky. I všechny tyto dýmky jsou signovány.

Autorovy dýmky exkluzivních řad  GOLD-line a RARE Wood najdete na webu Novakpipes.cz - (odkaz vede mimo tyto stránky)

Zvláštní kategorií dýmek je řada ESTATE. Jedná se o použité značkové dýmky po rekonstrukci, zrestaurované a desinfikované. Vzhledem k tomu, že dýmky jsou použité, tzn. již zakouřené, jsou vhodné i pro začínající kuřáky dýmek a pro ty, kteří nechtějí své dýmky sami zakuřovat.


UKÁZKY uvidíte níže, (další dýmky v jednotlivých sekcích)